Podstawowa strategia

December 8, 2021

Sekrety żywych kości

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter

Klasyczne kasyna z cegły i zaprawy mają pokaźne stoły do gry w kości. Zarówno w zachodnich, jak i wschodnich kasynach jest to główna porcja. Jeśli byłeś w tych kasynach, być może zastanawiasz się, dlaczego nie przenieść takich emocji na strony wirtualne. Taki przymus krupierów na żywo skłonił Vivo Gaming do uruchomienia pierwszego w historii wariantu gry na żywo. Ten wariant naśladuje oryginalną wersję offline we wszystkich aspektach. Główną różnicą jest to, że będziesz miał dwóch wirtualnych krupierów, jednego jako strzelca, a drugiego jako gospodarza stołu.

Sekrety żywych kości

Craps na żywo w szczegółach i jak grać

Live Craps to gra oparta na rzutach kostką. Gracz jest przygotowany do przewidzenia wyniku rzutu kostką. W związku z tym istnieją różne nominały żetonów do zakładów. Kiedy je kupisz, umieść je w obszarach lub liczbach, które Twoim zdaniem będą odpowiadać wynikowi rzutu kośćmi. Krupier (strzelec) naciska wytrząsarkę do kości — wynik jest wyświetlany w ciągu kilku sekund. Po wyświetleniu wyniku gospodarz stołu ogłasza, czy gracz wygrał lub przegrał zakład. W zależności od budżetu na zakłady lub życzenia, możesz zakończyć obstawianie po jednej rundzie lub nacisnąć przycisk ponownego obstawiania.

Zrozumienie opcji zakładów na żywo w kościach

Kości online i offline mają nieograniczone możliwości obstawiania. Jeśli próbowałeś już tej gry, być może znasz opcje takie jak podanie/przyjście, nie podanie/nie przychodzenie, wszystkie kości, boisko (2:1 na 12) lub kursy — 6 lub 8, aby wspomnieć tylko kilka. Lista opcji obstawiania jest stosunkowo długa. Zamiast poświęcać dużo czasu na zapamiętywanie różnych zakładów, rozsądnie byłoby sprawdzić wypłaty i oczekiwane przewagi kasyna, aby upewnić się, które zakłady są bardziej ryzykowne niż inne. Oto kilka przykładów tych szczegółów:

  • Zakłady Pass/Come. Te zakłady płacą 1:1 (równe pieniądze), a średnia oczekiwana przewaga kasyna wynosi 1,41%.
  • Nie przychodź/Nie przechodź. Te zakłady mają również wypłatę 1:1, podczas gdy przewaga kasyna wynosi 1,36%.
  • Każdy zakład w kości. Wypłata za te zakłady wynosi 7:1, a przewaga kasyna to 11,11%.
  • Kursy 4-10 zakładów. Oczekiwana wypłata to 2:1, a przewaga kasyna to 4,76%
  • Kursy 5-9. Oczekiwana wypłata to 3:2, a przewaga kasyna to 4,76%

Transmisja na żywo w kościach na żywo i bogata grafika

Deweloperzy, tacy jak Vivo i Evolution Gaming, mają Live Craps w swoim katalogu gier na żywo. Chociaż występują niewielkie różnice kolorystyczne, interfejs gry na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych jest podobny. Gra jest na ogół szybka, a krupierzy są gotowi do działania natychmiast po postawieniu żetonów. Na wszystkich platformach mobilnych gry w kości na żywo są kompatybilne. Kamery kątowe i dobrze oświetlony interfejs ułatwiają śledzenie wyniku.

Ostatnie przemyślenia na temat gry w kości na żywo

Craps to fajna klasyczna gra społecznościowa. Wariant gry na żywo przywraca społeczne aspekty rozgrywki w wirtualnych miejscach. Wśród wielu opcji obstawiania możesz mieć widok na rodzaj żetonów stawianych przez innych graczy, gdy będziesz cieszyć się pogawędką z krupierami na żywo. Wynik gry kończy się w ciągu kilku sekund i możesz cieszyć się ponownymi zakładami, jak chcesz.

undefined is not available in your country. Please try:
Ekscytujący świat kryptowalutowych kości: przewodnik po rzucaniu cyfrowymi kostkami
2024-05-11

Ekscytujący świat kryptowalutowych kości: przewodnik po rzucaniu cyfrowymi kostkami

Aktualności