Podstawowa strategia

September 1, 2021

Nie przepuszczaj zakładu: nowa tajna broń wśród graczy w kości

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter

Gra w kości to dynamiczna gra w kości z wieloma szansami na wygraną. Jednak wielu graczy nie może śledzić wszystkich zmiennych występujących w grze w kości. W związku z tym nie znajdziesz zbyt ostrożnych graczy przy stole do gry w kości. Dla doświadczonego gracza konfiguracja gry o wysokim ryzyku i wysokich nagrodach jest idealną okazją do przetestowania swoich umysłów. Jeśli należysz do tej drugiej kategorii graczy, musisz wiedzieć o zakładzie Don't Pass i o tym, jak może on pomóc Ci zgarnąć ogromne wygrane w kościach.

Nie przepuszczaj zakładu: nowa tajna broń wśród graczy w kości

Rodzaje zakładów w kościach

Gracze mogą dokonywać dwóch rodzajów zakładów w kościach, zakładów Pass i Don't Pass Bets. Poniżej znajduje się zestawienie tego, co pociąga za sobą każdy zakład:

Pass Bet - W tym zakładzie gracze obstawiają zakłady w nadziei, że wynik rzucenia kostką przez rzucającego wyniesie 7 lub 11. Jeden punkt jest dodawany do wyniku gracza, jeśli kostka wypadnie na numerach 4, 5, 6 , 8, 9 lub 10. Następnie rzucający rzuca kośćmi w kolejnej rundzie. Tym razem zakład Pass wygrywa, jeśli wynik pierwszego numeru pojawi się ponownie przed 7. Jeśli wynik rzutu kostką kończy się na liczbach 2, 3 lub 12, gracze, którzy postawili zakłady Pass na początku gry, przegrywają rundę

Zakład Don't Pass - W tym zakładzie zakłady są obstawiane z nadzieją, że rzucenie kostką da wynik w postaci liczb 2, 3 lub 12. Podobnie jak w przypadku zakładu Pass, gracze otrzymują jeden punkt za wyniki 4, 5, 6, 8 , 9 lub 10 i wygraj, jeśli numer pojawi się ponownie w drugim rzucie lub gdy wynik to 7

Wypłata z udanego zakładu „Nie przepuszczaj”

Zakład Don't Pass ma prawdopodobieństwo wypłaty 1:1, co jest podobne do zakładu Pass. Chociaż gracze nie mogą dokładnie przewidzieć wyniku rzutu kostką, skończone liczby na stole umożliwiają obliczenie prawdopodobieństwa uzyskania określonych wyników.

The House's Edge na Don't Pass Bets

Zakłady „Don't Pass” mają niższą przewagę kasyna w porównaniu do zakładów „Pass”. Dla przykładu, przewaga kasyna wynosi 1,36% na każdy zakład Don't Pass. Sprawy stają się jeszcze lepsze, gdy weźmiesz pod uwagę, że przewaga kasyna wynosi 0,40% na każdym rzucie.

Optymalna strategia gry w kości z wykorzystaniem zakładów „Don't Pass”

Doświadczeni gracze łączą obstawianie zakładu „Don't Pass in Craps” z innymi strategiami, aby zwiększyć swoje szanse na wypłatę. Jednym z najpopularniejszych sposobów, w jaki to robią, jest obstawianie wielu zakładów. Czyniąc to, rozkładają ryzyko. Kolejną krytyczną wskazówką jest utrzymywanie niskiego początkowego zakładu i zwiększanie szans na wygraną poprzez obstawianie kursów po ustaleniu punktu w początkowym rzucie kośćmi.

Wniosek

Gra w kości daje ci możliwość cieszenia się ekscytującą grą i prawdopodobnie zarabiania pieniędzy. Dzięki omówionym powyżej strategiom możesz zwiększyć swoje zyski w kościach i zminimalizować straty. Nie wstydź się iść wbrew normie. Chociaż większość graczy stawia zakłady Pass, Twoje unikalne podejście do zakładu Don't Pass pomoże Ci wygrywać, gdy inni przegrywają.

undefined is not available in your country. Please try:
Ekscytujący świat kryptowalutowych kości: przewodnik po rzucaniu cyfrowymi kostkami
2024-05-11

Ekscytujący świat kryptowalutowych kości: przewodnik po rzucaniu cyfrowymi kostkami

Aktualności