Strategia online Craps

To doskonała strategia dla początkujących. Trzeba zainwestować czas w naukę wszystkiego, czego można się nauczyć o kościach, jeśli chce się poprawić swoje umiejętności.

Zrozumienie, że rzut dwiema kośćmi decyduje o wyniku gry, ma kluczowe znaczenie i mogą one padać na bardzo różne sposoby. Szanse jednego zakładu są różne od innych. Przy jednym stole do gry w kości może być do ośmiu graczy i wszyscy mogą stawiać zakłady w każdej grze.

Grając w kości w fizycznym kasynie, zauważysz personel otaczający ich stół, w tym boxmana, który zajmuje się wszystkimi pieniędzmi i nadzoruje całą grę.

Wypróbuj darmowe gry onlineZakłady w centrum stołu nie są idealneUmieszczenie 6 i 8Wybierz łatwe do zrozumienia zakłady
Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter
Wypróbuj darmowe gry online

Wypróbuj darmowe gry online

Nie ma nic złego w ćwiczeniu z darmowymi grami w kości w kasynach online. Jest ich mnóstwo i każdy może w nie zagrać w zaciszu własnego domu.

Wśród wielu wygodnych rzeczy związanych z grą online jest to, że nie trzeba ryzykować żadnych swoich pieniędzy, a mimo to można się dobrze bawić. Dodatkowo mogą wypróbować wiele gier, co daje możliwość poznania i zrozumienia więcej o kościach.

Gracze powinni upewnić się, że wybierają wysokiej jakości kasyna online, które oferują fantastyczne funkcje mające na celu poprawę ich doświadczeń.

Wypróbuj darmowe gry online
Zakłady w centrum stołu nie są idealne

Zakłady w centrum stołu nie są idealne

Każdy, kto grał w kości od jakiegoś czasu, zgodzi się, że unikanie zakładów w środkowej części stołu w kości jest wygodne.

Ludzie powinni zawsze pamiętać, że podczas gdy niektóre zakłady mają fantastyczne szanse, większość z nich ma złe. Przewaga kasyna powinna umożliwić graczowi określenie, czy zakład jest dobry, czy nie. W przypadku wielu zakładów na środku stołu w kości, prawie zawsze wynosi od 2,78% do 16,67%.

Oznacza to, że wszystkie z nich mogą szybko przynieść tragiczne skutki. Dlaczego po prostu nie trzymać się od nich z daleka i nie przepuszczać zakładów?

Zakłady w centrum stołu nie są idealne
Umieszczenie 6 i 8

Umieszczenie 6 i 8

Wielu doświadczonych graczy w kości używa tej strategii za każdym razem, gdy grają. Dzięki niemu nie trzeba polegać na strzelcu, aby wybrać punkt. Zamiast tego wybierają własne liczby.

Poza 7, większość graczy uwielbia pracować z 6 i 8. Wyrzucenie liczb wiąże się z przewagą kasyna na poziomie 1,52%, która jest wyższa niż przy przychodzeniu, pasowaniu, nie przychodzeniu i nie pasowaniu, chociaż niższa niż w przypadku wielu inne zakłady w kasynach.

Zaletą grania 6 i 8 jest to, że gracz ma znacznie niższą przewagę kasyna, a ponadto nie można utknąć z mniej powszechnie ustalonymi punktami, takimi jak 4 i 10.

Umieszczenie 6 i 8
Wybierz łatwe do zrozumienia zakłady

Wybierz łatwe do zrozumienia zakłady

Graczom w Craps zawsze zaleca się obstawianie zakładów, które mogą łatwo zrozumieć. Skomplikowanie nie zawsze jest drogą do zrobienia, niezależnie od doświadczenia, jakie ma się za pasem.

Zakłady „pass” i „not pass” to jedne z powszechnych zakładów w kasynach, a szacowana przewaga kasyna dla tych dwóch wynosi odpowiednio 1,41% i 1,36%. Mogą zapłacić pieniądze, a czasami niepokój może być przytłaczający. Mimo to, nawet jeśli nie dają dużo emocji, są lepsze niż większość innych zakładów ze względu na dogodnie niską przewagę kasyna.

Wybierz łatwe do zrozumienia zakłady