Jak wygrać

September 29, 2021

Zaawansowane strategie dla profesjonalnych graczy w grze w kości

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter

Craps to bardzo dochodowa gra. Ale aby utrzymać dobrą passę, musisz grać z dobrą strategią. Na tej stronie, dzielimy się popularnymi strategiami stosowanymi przez profesjonalistów.

Zaawansowane strategie dla profesjonalnych graczy w grze w kości
  1. 6/8 Strategia

Grając strategią 6/8 możesz doskonalić swoje umiejętności w grze w kości. Zakład ma niską przewagę kasyna i wysoką wypłatę.

Na początku możesz obstawiać dowolną kwotę, ale zaleca się, aby Twoje zakłady były niskie. Strategia wymaga od gracza obstawienia dwóch liczb; 6 i 8. Jeśli którykolwiek z zakładów wygra, postaw kolejny zakład o tej samej wysokości na 6 i 8. Jeśli przegrasz, podwój zakład, aby pokryć stratę. Gracze z ograniczonym budżetem powinni wypróbować inne strategie, ponieważ seria przegranych może spowodować ogromne straty.

  1. Strategia zakładów hedgingowych

Wszystko jest możliwe dzięki strategii hedgingu. Gracze mogą obstawiać dowolną możliwą kombinację bez zmniejszania przewagi kasyna.

Obstawianie zakładów hedgingowych wymaga od gracza czekania na wyrzucenie. Na przykład możesz postawić 1 USD na kości i 5 USD na karnet. Jeśli strzelec trafi 7 lub 11, przegrywasz zakład w kości i wygrywasz zakład pass. W rezultacie miałbyś 4 USD zysku.

  1. Strategia Point Molly Craps

Ta strategia ma na celu maksymalne wykorzystanie zakładów, które mają niską przewagę kasyna. Aby to zrobić, gracze muszą obstawiać ogromne kwoty. Dlatego tylko gracze z dużym bankrollem powinni stosować 3-punktową strategię molly.

Przykładem zastosowania tej strategii może być obstawianie linii pass, zakład come z maksymalnym kursem na punkt i trzeci zakład na jeden numer. Gracz powinien ponownie postawić zakład, dopóki strzelec nie zdobędzie 7 lub 11.

  1. Strategia Iron Cross Craps

Na tym etapie gracze obstawiają wszystkie liczby z wyjątkiem 7. Dlatego jeśli strzelec wyląduje na 7, przegrywasz. Gracze, którzy wolą często wygrywać, powinni grać żelaznym krzyżem. Pamiętaj jednak, że strzelec może trafić 7 w dowolnym momencie, ponieważ jest to najczęstszy wynik w kościach.

  1. Strategia zakładu typu Lay

Tylko doświadczeni gracze powinni stosować strategię zakładów typu lay, w której gracze stawiają zakłady na liczby 4, 5, 6, 8, 9 lub 10. Zakład wygrywa, jeśli strzelec wyrzuci 7 i przegrywa, jeśli wynik na kości jest liczbą, na którą postawiłeś na początku.

  1. Yo Bet

Zakład Yo przewiduje, że wynik wyniesie 11, gdy rzucający rzuci kostką. Chociaż 11 jest drugim najbardziej nieprawdopodobnym wynikiem, wypłata po wygranej jest ogromna.

  1. Postaw zakłady

Zakłady Put to zakłady typu pass-line, które gracze obstawiają bez przechodzenia przez rzut wyjściowy. Niektóre kasyna nie pozwalają graczom stawiać takich zakładów. Dlatego powinieneś zapoznać się z zasadami, aby wiedzieć, czy możesz postawić taki zakład.

  1. Craps 4 10 Strategia

Zakłady na cztery i dziesięć są najczęściej pomijane. Jednak te dwie liczby mogą dać dobry wynik z korzystnymi kursami. Niektóre kasyna urozmaicić zakład, pozwalając graczom kupić zakład i pobrać 5% prowizji, gdy wygrasz. W rezultacie otrzymujesz współczynnik wypłat 2:1 zamiast 9:5.

Wniosek

Chociaż szczęście odgrywa znaczącą rolę w wygrywaniu kości, granie z jedną z powyższych strategii może pomóc w odrobieniu strat. Pamiętaj, że nie ma niezawodnej strategii. Dlatego powinieneś obstawiać tylko kwoty, których przegranie byłoby dla Ciebie wygodne.

undefined is not available in your country. Please try:
Ekscytujący świat kryptowalutowych kości: przewodnik po rzucaniu cyfrowymi kostkami
2024-05-11

Ekscytujący świat kryptowalutowych kości: przewodnik po rzucaniu cyfrowymi kostkami

Aktualności