Zmaksymalizuj swoje wygrane Craps

Jak w każdej innej grze kasynowej, wygrywanie w kości wymaga strategii i dyscypliny. Jedną z rzeczy, które gracze powinni zawsze mieć z tyłu głowy, jest to, że każdy zakład w kości zawsze będzie miał przewagę kasyna i nie ma prawie nic, aby to cofnąć. To jednak nie powstrzymało ludzi od wygrywania.

Korzystanie z kontroli nad kośćmi i utrzymywanie minimalnych zakładów typu pass i come to jeden z najlepszych sposobów na wygraną w tej grze. Niektórzy ludzie również wygrywają, po prostu utrzymując swoje oryginalne zakłady na stole na absolutnym minimum i kontynuując obstawianie, korzystając z kursów.

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter
Najlepsza strategia wygrywania w kościach

Najlepsza strategia wygrywania w kościach

Zapomnij o wszystkich rozpowszechnianych mitach na temat kości i postępuj zgodnie z zasadami gry, reszta przejdzie do historii. Przed postawieniem zakładu dobrze jest zapoznać się z instrukcją i zrozumieć matematyczne prawdopodobieństwo różnych zakładów, w ten sposób można odgadnąć, które z nich mogą wygrać.

Ponieważ kości są wyłącznie grą losową, oznacza to, że wynik zależy wyłącznie od tego, w jaki sposób rzuca się kośćmi, i zwykle nie ma strategii dotyczącej tego, jak rzuca się kośćmi, ani nawet liczby, na której się opierają. Istnieją narracje o tym, jak rzucanie kośćmi, wiara w nie, może być katastrofalna.

Najlepsza strategia wygrywania w kościach
Co dalej po zrozumieniu zasad?

Co dalej po zrozumieniu zasad?

Po zrozumieniu zasad i terminologii następnym krokiem jest określenie najlepszej strategii. Na przykład, kiedy ktoś gra w pass line, oznacza to, że są w to zaangażowani inni gracze, co nie jest złe.

Przede wszystkim strategia pass line zapewnia większe szanse na wygraną, a także wypłaty. Z drugiej strony szanse na podanie w grze dają graczom przewagę, ponieważ przewaga kasyna jest w tym przypadku bardzo minimalna. Po tym, jak zakład pass zamieni się w zakład punktowy, daje to możliwość postawienia zakładu come, co może być świetną szansą na wygraną.

Co dalej po zrozumieniu zasad?
Kursy na zakłady Crap

Kursy na zakłady Crap

Oczywiście różne zakłady mają różne kursy. Zawsze dobrze jest zrozumieć, ile można prawdopodobnie otrzymać za niektóre zakłady, zanim podejmiesz decyzję o wyborze najlepszego zakładu.

Kwoty zawsze odpowiadają prawdopodobieństwu wystąpienia wyniku. Aby wygrać, nie zawsze konieczne jest zrozumienie wszystkich zakładów, zwłaszcza gdy jest się początkującym. Aby wygrywać w kości, najważniejsza jest znajomość szans i sposobu działania każdego zakładu, ponieważ każdy ruch gracza opiera się na tym, jak dobrze rozumie te dwa elementy. Poruszanie się po stole staje się łatwe, gdy wszystko jest jasne.

Kursy na zakłady Crap
Wskazówki do wygrywania w kościach

Wskazówki do wygrywania w kościach

Wybór właściwego zakładu jest oczywiście największym sekretem wygranej. Pierwsza wskazówka to wybór zakładów typu pass/not pass lub come/t come. Te zakłady mają niższą przewagę kasyna.

Inne zakłady, które stawiają Cię na punkcie przewagi, to Miejsce 6, Miejsce 8, Pole 2, Pole 12. Dobrym pomysłem jest również sprawdzenie, na co obstawiają inni gracze przed rozpoczęciem gry. Obstawianie zakładów z minimalną przewagą kasyna wynoszącą około 1,41 procent zwiększa szansę na wygraną. Ponadto zawsze dobrze jest unikać prop betów i trzymać się lay i stawiania zakładów.

Wskazówki do wygrywania w kościach