Jak grać Craps

Nauka kilku wskazówek dotyczących gry w kości nie jest tak trudna, jak niektórzy myślą. Niektórzy ludzie odeszli od udziału w tej grze, ponieważ uważają, że jest to skomplikowane. Ale tak nie jest.

Chociaż jest wiele rzeczy do nauczenia się o kościach, nie będzie konieczne studiowanie wszystkiego. Gracze mogą skoncentrować się na prostych i podstawowych. Co więcej, rozsądnie byłoby zrozumieć, jak grać w tego typu grę.

Tak więc gracze muszą zrozumieć wszystko, co dotyczy kości, w tym układ zakładów, podstawowe zasady, stół i ogólnie jego cel.

Cel tej gryStół w kościachZasady w tej grzeGra dla początkujących
Read more
Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter
Cel tej gry

Cel tej gry

Podobnie jak inne gry, kości mają również główny cel. Ale cel jest bardzo prosty. Technicznie rzecz biorąc, hazardziści obstawiają tę grę w zależności od wyniku dwukrotnego rzutu kostką. W końcu jest to gra losowa, ponieważ gracze nie będą ingerować w wyniki. Mają jednak możliwość postawienia kilku zakładów.

Większość tych zakładów opiera się na kostkach, które zostałyby rzucone lub rzucone. Dlatego celem gry w kości jest przewidzenie liczb, które pojawią się w następnym rzucie. Chociaż jest to całkowicie oparte na domysłach, nie przeszkadza to graczom w czerpaniu radości z życia.

Cel tej gry
Stół w kościach

Stół w kościach

Ta gra odbywa się na wyjątkowym stole, który ma ekskluzywny układ zakładów. Dzięki dobremu projektowi gracze mogą stawiać zakłady. Ponadto kośćmi rzucają gracze, których uważa się za strzelców.

W większości nowi gracze wcielają się w rolę rzucających kośćmi. Każdy gracz, w tym strzelec, może obstawiać zakłady we właściwym miejscu. Ale gracze muszą pamiętać, że ta gra będzie wymagała uwagi kilku pracowników kasyna, takich jak:

  • Dealerzy bazowi
  • Stickman
  • Boxman

Co więcej, obstawiający muszą zrozumieć, że w grze występują krupierzy bazowi. Odgrywają rolę wypłacania zwycięzców i zbierania przegranych zakładów.

Stół w kościach
Zasady w tej grze

Zasady w tej grze

Każda runda w tej grze zaczyna się od rzutu wyjściowego. Wiele kasyn oczekuje, że strzelcy będą obstawiać zakłady przed wzięciem udziału w procesie losowania. Jeśli wartość dwóch różnych kostek wynosi 12, 3 lub 2, to byłoby to zepsucie. W tym momencie gracze przegrają swoje zakłady. Ale jeśli frekwencja będzie 11 lub 7, runda się skończy.

Co więcej, strzelcy będą nadal rzucać kośćmi dla różnych graczy, aż wynik osiągnie siedem. Jest to standardowa procedura dla strzelców polegająca na przekazywaniu kości różnym graczom. To, co czyni tę grę interesującą, to fakt, że gracze mogą stawiać różne zakłady.

Zasady w tej grze
Gra dla początkujących

Gra dla początkujących

Najwyższy czas, aby ludzie zmienili pogląd, że gra w kości jest trudna do zrozumienia. Przeważnie startery są określane warunkami, różnymi zakładami i liczbami w tej grze. Co więcej, skomplikowane stoły potrafią też na różne sposoby onieśmielać graczy. Ale jeśli początkujący zrozumieją wszystko o tej grze, wszystko nieuchronnie się zmieni.

Zasadniczo gra w kości jest jednym z najbardziej dostępnych play-offów, w których gracze mogą wziąć udział. Kilka wskazówek wystarczy, aby ludzie stali się najlepszymi graczami. Gdy gracze nauczą się podstaw, wszystko będzie całkiem proste. Tak więc każdy początkujący musi zrozumieć zasady i wszystko, co dotyczy gry, zanim zacznie.

Gra dla początkujących