Aktualności

July 14, 2021

Elementy najlepszej strategii gry w kości

Anna Kowalska
WriterAnna KowalskaWriter

Żywe i szybkie granie w kości jest jednym z najlepszych najpopularniejsze gry w każdym kasynie. Oprócz oferowania mnóstwa zabawy, kości mają również jedne z najlepszych szans w zakładach hazardowych, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Niektórzy początkujący mogą początkowo uznać tę grę za onieśmieloną. Ale z praktyką mogą eksperymentować z różnymi metodami obstawiania i opracować najlepszą strategię gry w kości, aby zwiększyć swoje szanse na wygranie gier w kości.

Elementy najlepszej strategii gry w kości

Poniżej znajduje się kilka technik, które odnoszący sukcesy gracze uznali za pomocne przy stole do gry w kości.

Trzymanie się z dala od systemów bukmacherskich

Należy pamiętać, że kasyno ma matematyczną przewagę w wielu grach, w tym w kościach. W większości przypadków rzadko istnieją systemy obstawiania, które mogą skutecznie wyeliminować przewagę kasyna.

System Martingale jest jednym z najpopularniejszych systemów obstawiania. Chociaż jest zwykle używany przez graczy w ruletkę, pojawił się przy stole do gry w kości. W tym systemie gracz podwaja wysokość swojego zakładu przy każdej przegranej. Celem następnego zakładu jest odzyskanie przegranej poprzedniego zakładu.

Jednak ryzyko przegranej passy jest spore. A jeśli gracz przegra kilka razy z rzędu, ma tendencję do osiągania limitów stołu. Nie wspominając o tym, że ich bankroll może poważnie ucierpieć.

Wybieranie zakładów z najniższą przewagą kasyna

Kiedy nauka gry w kości—online lub offline — jedną z dobrych technik, których należy się nauczyć, jest obstawianie zakładów, które mają najniższą przewagę kasyna. Przewaga kasyna określa, ile gracze stracą średnio na każdy zakład w danym okresie.

Na przykład, jeśli przewaga kasyna wynosi 1,41%, gracz może spodziewać się straty około 1,41 USD za każdy zakład w wysokości 100 USD.

Częścią dobrej strategii w kości jest pamiętanie, że przy stole do gry w kości proste zakłady oferują lepsze szanse. Z drugiej strony skomplikowane zakłady mogą skutkować gorszymi kursami.

Przyjęcie zakładu o maksymalnym kursie

Wraz z zakładem double-up, zakład odds nie ma przewagi kasyna. Aby postawić nieparzysty zakład, gracz musi wcześniej postawić pas lub zakład nie pasować, podczas gdy strzelec powinien był ustawić punkt. Postawienie zakładu, czy strzelec zdobędzie punkt przed wyrzuceniem 7, stanowi nieparzysty zakład.

Kasyna zazwyczaj mają stół do gry w kości 3-4-5x, co pozwala graczom postawić od 3 do 5 razy kwotę początkowego zakładu na zakład odds. Ponadto przyjęcie zakładu z maksymalnym kursem znacznie zwiększa szanse gracza na wygraną w każdej rundzie.

Posiadanie wystarczającego bankrolla

Aby znacząco obniżyć przewagę kasyna, gracze w kości potrzebują wystarczającego bankrollu, aby postawić zakłady. Jeśli gracz idzie na stół do gry w kości na przykład z kapitałem 100 $, a minimalny zakład wynosi 10 $, nie może sobie pozwolić na maksymalny zakład przy kursie 10x.

Tak więc dobrą strategią w kości byłoby granie w grę z wystarczającym kapitałem, który pozwoliłby graczowi postawić zakład z maksymalnym kursem kilka razy.

Doświadczeni gracze w kości mają również tendencję do ustalania wygranych celów i limitów stop loss. Jako przykład, gracz ustawia limit stop loss na 100 $ na bankroll 300 $. Kiedy ich strata osiągnie 100 USD lub więcej, przestają grać. Podobnie, jeśli wyznaczą cel wygranej na przykład 200 $, opuszczają stół po wygraniu tej kwoty.

Przegląd pierwszoosobowych kości (ewolucja)
2021-12-15